AKTUALNOŚCI

PODSUMOWANIE TARGÓW WOD-KAN 2017 BYDGOSZCZ

 

Za nami kolejna XXV edycja jubileuszowych Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017, która odbyła się w dniach 16-18 maja w B ydgoszczy. Wystawa jest jednym z największych i najważniejszych wydarzeń z branży wodociągowo-kanalizacyjnej, która odbywa się na rynku krajowym jak i europejskim.
Co roku uczestniczy w niej 400 wystawców oraz 10 000 osób zwiedzających - specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. Jak co roku nie mogło zabraknąć również firmy STALRENT, która zaprezentowała szeroką gamę szalunków do obudowy wykopów, pozwalającą sprostać różnorodnemu zapotrzebowaniu podczas realizacji robót wodno-kanalizacyjnych. Na naszym stanowisku można było zapoznać się z wszelkiego typu rozwiązaniami do zabezpieczania wykopów m.in. wspomnianymi szalunkami, czy też grodzicami stalowymi typu Larssen, GU, VL, grodzicami zimnogiętymi tj. GZ-4, KS 3,25, KD 6/8.

Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w wynajmie i sprzedaży szalunków do wykopów. W naszej ofercie znajdują się zarówno systemy lekkie dla prac płytkich, awaryjnych, jak i systemy ciężkie, dedykowane dla prac nietypowych, skomplikowanych, wykonywanych na znacznych głębokościach. Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem firm z branży kanalizacyjnej i przewiertowej, a największe zainteresowanie budziły systemy narożne, mające m.in. zastosowanie przy poziomych przewiertach sterowanych i mikrotunelingu, gdzie stosowane są jako komory startowe, pośrednie i odbiorcze. Ponadto warto wspomnieć, iż  zgodnie z prognozami jakie przedstawiono na corocznej konferencji targowej, w najbliższych latach w Polsce planuje się budowę ponad
16 tysięcy kilometrów sieci kanalizacyjnej, modernizację ponad 3,5 tysiąca kilometrów sieci kanalizacyjnej oraz inwestycje na ponad 750 oczyszczalniach ścieków, a łączne nakłady na gospodarkę ściekową i ochronę wód wyniosą ok. 23 mld zł.

Jeżeli na tegorocznej edycji WOD-KAN nie udało się Państwu odwiedzić naszego stanowiska targowego, to wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy, która znajduje się w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 65 lub skorzystania z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej www.stalrent.eu. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać odpowiednie zabezpieczenie do każdego rodzaju wykopu.

 

 

STALRENT © 2016 01studio.eu