O firmie

Istniejemy na rynku budowlanym od 2008 roku. Zaczynaliśmy od sprzedaży i wynajmu grodzic, jednak wraz z rozwojem firmy rozszerzyliśmy swoją działalność o szalunki, na których teraz głównie skupiamy naszą działalność. Nieustannie powiększamy grono zadowolonych klientów, budując wieloletnie relacje z naszymi partnerami. W celu bliższego poznania  naszej firmy oraz zapoznania się z aktualną ofertą zapraszamy do naszej siedziby w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 65, bądź do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego.

 

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

 

Jedno z czołowych miejsc w branży inżynieryjno-budowlanej zajmuje Stalrent - polska firma istniejąca na rynku ponad dziesięć lat. Czas ten pozwolił nam na rozwój, poszerzenie działalności i wdrażanie jak najlepszych rozwiązań, które teraz z powodzeniem wykorzystujemy podczas codziennej pracy.

Głównym przedmiotem naszych działań jest wynajem oraz sprzedaż kompletnych zabezpieczeń  wykopów, w tym przede wszystkim szalunków. W  naszej ofercie znaleźć można również grodzice, profile zimnogięte, profile szalunkowe. Posiadamy produkty zarówno nowe jak i używane, które dostarczamy na terenie całego kraju . Jesteśmy w stanie zaproponować naszym Kontrahentom szereg możliwości różnego rodzaju zabezpieczeń wykopów w zależności od potrzeb i wymagań. Posiadamy ponad kilkaset kompletów zabezpieczeń typu Box, regularnie poszerzając nasz asortyment. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę Klienta, fachowe doradztwo, a także zapewnienie szkoleń potrzebnych do montażu i eksploatacji proponowanych  produktów. Wyróżniamy się elastyczną polityką cenową, sprawną logistyką, kompletnością dostaw oraz najwyższą jakością materiałów.

STALRENT © 2016 01studio.eu